VIDEO/ Brandt shënon ndaj Slavias, Dortmund ka shansin e artë

VIDEO/ Brandt shënon ndaj Slavias, Dortmund ka shansin e artë

22:30, 10/12/2019

Dormtund ka shënuar golin e dytë në përballjen ndaj Slavias.

Në minutën e 61’ Brandt realizoi për Dortmund duke i çuar shifrat në 2-1.


 

Në qoftë se Inter barazon ndaj Barcelonës dhe Dortmund kualifikohet për në raundin tjetër.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco