Frederica dhe Matri e ngacmojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale

Frederica dhe Matri e ngacmojnë njëri-tjetrin në rrjetet sociale

22:26, 10/12/2019

Frederica Nargi dhe Alessandro Matri “ngacmojnë” njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Pas një postimi seksi të bukuroshes italiane, bashkëshorti i saj, ish-sulmues i Juventusit, shkroi:

“Më lër të kuptoj… më thua se po shkoj të bëj pazar dhe poston fotot në Instagram, ndërsa unë më fëmijët në shtëpi”. 

E menjëhershme replika e modeles së njohur: “Në realitet, doja të të tërhiqja vëmendjen.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco