Te PSG gjejnë zëvendësuesin ideal të Neymar

Te PSG gjejnë zëvendësuesin ideal të Neymar

11:06, 10/12/2019

Neymar me shumë mundësi do të largohet nga “Parc des Princes” në verën e vitit 2020, pas gjithçkaje që ndodhi në vitin që po lëmë pas, 2019.

Sido që të jetë, PSG-ja tashmë ka nisur të mendojë se çfarë do të bëjë pas largimit të Neymar.

Kampioni i Francës është hedhur në sulm për Sadio Mane.

Në Paris mendojnë se sulmuesi i Liverpoolit është ideali për të marrë numrin 10 dhe për të zënë vendin e Neymar, teksa ky i fundit mund të kthehet në Barcelonë.

Mane është pjesë e Liverpoolit që nga viti 2016. Ai ka bërë 144 paraqitje, ka shënuar 72 gola dhe ka fituar trofeun më të rëndësishëm për klube, Ligen e Kampionëve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco