Çfarë përmbysje e çmendur! Arsenali shënon 3 gola për 9 minuta

Çfarë përmbysje e çmendur! Arsenali shënon 3 gola për 9 minuta

22:36, 09/12/2019

Arsenali ka bërë të pabesueshme duke shënuar tre gola të shpejtë në sfidën në transfertë kundër West Hamit e vlefshme për javën e 16-të në Premier League.

Në minutën e 60’ Martinelli barazoi rezultatin 1-1, por vetëm 6 minuta më pas Nicolas Pepe kalon në avantazh “topçinjtë”.

Golin e qetësisë për miqtë e realizoi Pierre-Emerick Aubameyang (69’).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco