Wanda Nara çmend ndjekësit, publikon FOTO provokuese nga shtrati

Wanda Nara çmend ndjekësit, publikon FOTO provokuese nga shtrati

16:42, 09/12/2019

Wanda Nara vazhdon të magjepsë në Instagram.

Bashkëshortja dhe agjentja e Mauro Icardit, Wanda Nara, vazhdon të “godas” me fotot e saj provokuese.

Ajo është shfaqur me një veshje shumë të veçantë në një pozë mjaft provokuese, duke çmendur ndjekësit e saj, të cilët e kanë mbuluar në komente dhe pëlqime. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco