VIDEO/ Tifozeritë kundërshtare 'pushtojnë' fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin

VIDEO/ Tifozeritë kundërshtare 'pushtojnë' fushën e lojës, përleshen keq me njëri-tjetrin

20:49, 08/12/2019

Ditën e djeshme, Bllekpuli mposhti me rezultatin 3-1 Flitudin, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20 në Ligën e Parë angleze.

Një episod shumë i veçantë është regjistrua në pjesën e dytë, i cili ka filluar të bëjë xhiron e rrjetit.

Tifozi i Bllekpulit është futur në fushën e lojës dhe është drejtuar me vrap në drejtim të tifozëve kundërshtar.

Teksa afrohet te sektori i tyre, dy nga tifozët kundërshtar futen gjithashtu në fushën e lojës dhe e rrahin keq atë.

Video e plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco