FOTO/ Humbja e Juventusit, ja nota për Strakoshën dhe Ronaldon!

FOTO/ Humbja e Juventusit, ja nota për Strakoshën dhe Ronaldon!

23:00, 07/12/2019

Lazio ka bërë befasinë e madhe duke mposhtur Juventusin.

Kryeqytetasit fituan me rezultatin 3-1 në “Olimpico” përballë bardhezinjve në ndeshjen e vlefshme për javën e 15-të në Serie A.

“Whoscored” ka publikuar vlerësimin e lojtarëve me Ronaldon që shënoi por nuk arriti që t’i dhuronte fitoren skuadrës së tij.

Ronaldo mori notën (7.5), ndërsa portieri shqiptar i Lazios u vlerësua me notën (7.0), shkruan SYRI.net.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco