VIDEO/ Mos e humb çmendurinë e Messit, tjetër perlë nga ‘jashtëtokësori’!

VIDEO/ Mos e humb çmendurinë e Messit, tjetër perlë nga ‘jashtëtokësori’!

21:33, 07/12/2019

Leo Messi vazhdon të na magjepsë me klasin e tij!

Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë në përballjen ndaj Mallorcas e vlefshme për javën e 15-të në La Liga.

Pas Griezmannit, në minutën e 17’ ishte Lionel Messi që nxori nga repertori i tij një supergol nga distanca.

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco