VIDEO/ Ronaldooooo, shikoni çfarë goli i shënon CR7-ta Strakoshës!

VIDEO/ Ronaldooooo, shikoni çfarë goli i shënon CR7-ta Strakoshës!

21:16, 07/12/2019

Juventusi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Lazios në “Olimpico”.

Në minutën e 25’ ishte Cristiano Ronaldo që i shënoi portierit shqiptar, Thomas Strakoshës.


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco