VIDEO/ Skandal në Francë, Keylor Navas goditet me objekt të fortë!

VIDEO/ Skandal në Francë, Keylor Navas goditet me objekt të fortë!

20:55, 07/12/2019

Paris Saint Germain fitoi me përmbysje 1-3 përballë Montpellierit në ndeshjen e vlefshme për kampionatin francez.

Portier i PSG-së, Keylor Navas u godit me një objekt nga tifozët vendas gjatë një sulmi të Montpellier. 32-vjeçari nga Kosta Rika u shtri në tokë disa momente, ndërsa ndeshja rinisi dhe u mbyll me festën e miqve.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco