VIDEO/ Monchengladbach penallti përballë Bayernit, shikoni ekzekutimin në minutën e 92’

VIDEO/ Monchengladbach penallti përballë Bayernit, shikoni ekzekutimin në minutën e 92’

17:26, 07/12/2019

Borussia Mönchengladbach ka shtangur të gjithë duke përmbysur rezultatin në 2-1 përballë Bayern Munchen në ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të në Bundesliga.

Në minutën e 92’ ishte mbrojtësi Ramy Bensebaini i cili nuk gaboi duke shënuar nga pika e bardhë e pnelltisë.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco