VIDEO/ Mbrojtje ‘e përgjumur’, Chelsea ndëshkohet për të dytën herë nga Everton

VIDEO/ Mbrojtje ‘e përgjumur’, Chelsea ndëshkohet për të dytën herë nga Everton

14:43, 07/12/2019

Everton i ka shënuar dhe golin e dytë Chelseat.

Në minutën e 49’ Calvert-Lewin përfitojë nga një gabim i mbrojtësit të Chelseat dhe e dërgoi  topin në rrjetë duke i çuar shifrat në 2-0.

 


 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco