VIDEO/ Partizani barazon ndaj Bylisit, Bardhi shënon për 'të kuqtë'

VIDEO/ Partizani barazon ndaj Bylisit, Bardhi shënon për 'të kuqtë'

14:05, 07/12/2019

Partizani ka barazuar rezultatin (1-1) kundër Bylisit.

Në minutën e 25’ Bardhi u tregua i saktë me kokë, pas harkimit të Trashit.

Goli i Bardhit on Vidnews.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco