VIDEO/ Bylis kalon në avantazh, Belica bën devijim fataj

VIDEO/ Bylis kalon në avantazh, Belica bën devijim fataj

13:59, 07/12/2019

Bylisi po fiton në “Adush Muça”  ndaj Partizanit me rezultatin 1-0.

Në minutën e 6’ ballshiotët kaluan në avantazh falë devijimit të Belicës, pas gjuajtjes së Ndrecës.

Belica-Hoxha on Vidnews.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco