VIDEO/ Everton surprizon Chelsean, Richarlison godet saktë me kokë

VIDEO/ Everton surprizon Chelsean, Richarlison godet saktë me kokë

13:50, 07/12/2019

Lionel Messi fitoi për 6-të herë “Topin e Artë”. Ceremonia Gala e zhvilluar në Paris ditën e hënë ka thyer rekord shikueshmërie në internet.

Po luhet në këto momente ndeshja mes Everton dhe Chelsea, e vlefshme për javën e 16-të në premier League.

Në minutën e 5’ skuadra nga Liverpuli ka kaluar në avantazh me anë të Richarlison. Sulmuesi brazilian u tregua i saktë me kokë duke e çuar topin në rrjetë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco