Jose Mourinho dëshiron mbrojtësin e Napolit

Jose Mourinho dëshiron mbrojtësin e Napolit

13:26, 07/12/2019

Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho, po konsideron një lëvizje të mundshme të Kalidou Koulibaly në Premier League.

Sipas asaj që raporton “Eldesmarque” trajneri portugez e ka vënë mbrojtësin e Napolit në krye të listës së dëshirave.

Mourinho u kërkoi drejtuesve që të fillojnë kontakte me klubin italian, i cili nga ana e tij vlerëson lojtarin të paktën 100 milion euro.

Në javët e ardhme pritet që klubi i Tottenham të paraqesë një ofertë në zyrat e klubit italian.Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco