Roma ndal Interin,  Juventus ka shansin e artë të rikthehet në krye

Roma ndal Interin, Juventus ka shansin e artë të rikthehet në krye

22:55, 06/12/2019

ËshtĂ« mbyllur nĂ« barazim pa gola ndeshja mes Interit dhe RomĂ«s, e vlefshme pĂ«r javĂ«n e 15-të në Serie-A.

ImageSkuadrat krijuan shumĂ« raste pĂ«r gol por nuk arritĂ«n qĂ« t’i konkretizonin nĂ« gol. Me barazimin e sotĂ«m, zikaltĂ«rit rrezikojnĂ« ta humbasin kreun, nĂ« rast se Juventus triumfon ditĂ«n e nesĂ«rme pĂ«rballĂ« Lacios.

Në sfidën e radhës Interi do të jetë mysafir në Firence, përballë Fiorentinës së Montelës, ndërkohë që Roma do të presë SPAL-in në shtëpi.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco