VIDEO/ Tifozi kapet nga kamerat duke konsumuar drogë në stadium, fton dhe shokët ta provojnë

VIDEO/ Tifozi kapet nga kamerat duke konsumuar drogë në stadium, fton dhe shokët ta provojnë

17:42, 06/12/2019

River Plate fitoi me rezultatin 3-2 kundër Newell’s Old Boys, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 15-të në kampionatin argjentinas të futbollit.

Mirëpo ajo që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte një episod përpara fillimit të ndeshjes.

Në momentin që skuadrat po bënin nxehmjen në fushë, kamerat e stadiumit kanë kapur një person duke konsumuar drogë.

Tifozi i Riverit përveçse e konsumon vetë fton dhe shokët e tij ta konsumojnë. Pikërisht ky moment ka filluar të bëjë xhiron e internetit. Kjo mund t’i hapë probleme me policinë tifozëve, të cilët duken qartë me fytyrë dhe mund të arrestohen.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco