FOTO/ Zbulohet formacioni i Realit kundër Barcelonës, shumë mungesa!

FOTO/ Zbulohet formacioni i Realit kundër Barcelonës, shumë mungesa!

09:28, 06/12/2019

Real Madrid do të vuajë mungesën e dy lojtarëve të rëndësishëm në “El Clasicon” që do të zhvillohet më 18 dhjetor.

E përditshmja spanjolle “AS” ka publikuar formacionin e mundshëm që mund të përdoret nga Zidane në duelin kundër Barcelonës.

Ajo që bien në sy është një numër i madh mungesash, përfshirë Marcelo, Eden Hazard, Gareth Bale dhe Casemiro.

Formacioni i mundshëm i Realit:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco