VIDEO/ Cavani gabon me portën bosh, shikoni çfarë bën në minutë e 92’

VIDEO/ Cavani gabon me portën bosh, shikoni çfarë bën në minutë e 92’

15:30, 05/12/2019

Sulmuesi i PSG-së, Edison Cavani shpërdoroi një rast flagrant në fundin e ndeshjes ndaj Nantës.

Uruguaiani u hodh në fushën e lojës në minutën e 87-të, teksa në minutën e 92-të, kishte mundësinë e artë të trefishonte rezultatin pas një kombinimi perfektet mes Icardit dhe Di Marias.

Por Cavani gaboi me portën e boshatisur pasi u ngatërrua me këmbët e tij, duke goditur keq.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco