Në Itali do të përballesh me Ronaldon, Ibrahimovic bën komentin turpërues për CR7-ën!

Në Itali do të përballesh me Ronaldon, Ibrahimovic bën komentin turpërues për CR7-ën!

15:03, 05/12/2019

Zlatan Ibrahimovic po përgatitet për një rikthim në Serie A.

Futbollisti suedez ka njoftuar se do të rikthehet në Itali në një skuadër që dëshiron të rinovojë historinë.

“Unë do të kthehem në Itali, në një ekip që duhet të rinovojë historinë e tij”, ka deklaruar Ibrahimovic.

I pyetur nëse me rikthimin në Itali do të gjente Ronaldon e vërtetë, Ibrahimovic u përgjigj: “Aspak. Ronaldo i vërtetë është braziliani”.

“Ai (CR7) nuk është talent natyror, por fryt i punës së tij të madhe”, u shpreh Ibra.

Zlatan Ibrahimovic me shumë mundësi do të nënshkruajë me Milanin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco