Po e kërkon Barça/ Lautaro Martinez me këtë deklaratë zbulon klubin e ardhshëm!

Po e kërkon Barça/ Lautaro Martinez me këtë deklaratë zbulon klubin e ardhshëm!

14:39, 05/12/2019

Lautaro Martinez i ka bërë me dije Barcelonës se nuk e ka ndërmend të largohet nga Inter.

Sulmuesi argjentinas po kalon formë të jashtëzakonshme te Inter, dhe kjo ka bërë që të tërheq interesimin e shumë skuadrave, si Barcelona, Manchester City dhe Manchester United.

“Interi është shtëpia ime. Për mua, ky klub është shumë i rëndësishëm. Tifozët janë gjithmonë të këndshëm me mua dhe kjo më duket fantastike”, tha Martinez.

“Unë përpiqem të punoj me përulësi dhe të tregoj se e meritoj këtë fanellë. Dua t’ua japë zikaltërve dhe familjes sime sa më shumë kënaqësi që mundem”, shtoi ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco