Thiago Silva kërkon largimin nga PSG-ja, mund të transferohet në Turqi

Thiago Silva kërkon largimin nga PSG-ja, mund të transferohet në Turqi

13:28, 05/12/2019

Thiago Silva po mendon largimin nga Paris Saint Germain.

Kampionët në fuqi të Francës ende nuk po ofrojnë rinovimin me parametrat që dëshiron lojtari brazilian.

Në muajt e fundit me klubin francez, Thiago Silva ka përfunduar në radarët e Galatasaray-t, që e konsideron mbrojtësin veteran si goditjen perfekte në merkaton e janarit.

35-vjeçari dëshiron të qëndrojë ende në Europë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco