Reali ofron miliona plus talentin e skuadrës për të transferuar Mbappe

Reali ofron miliona plus talentin e skuadrës për të transferuar Mbappe

12:32, 05/12/2019

Real Madridi dhe Barcelona janë në “luftë” për të transferuar, Kylian Mbappe.

Dëshira e lojtarit francez është të largohet nga PSG-ja për të vijuar karrierën në një klub të madh evropian.

Së fundmi mediat raportojnë se klubi i Real Madridit ofron talentin Vinicius Junior dhe para për kampionin e botës.

Madrilenët e duan me patjetër në “Santiago Bernabeu” me trajnerin Zinedine Zidane që e preferon kampionin e botës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco