FOTO/ Tifozja e Milanit nuk i lë vend imagjinatës, fustani transparent i nxjerr...

FOTO/ Tifozja e Milanit nuk i lë vend imagjinatës, fustani transparent i nxjerr...

12:12, 05/12/2019

Fabiana Britto vjen me një set fotografik shumë të nxehtë, ku në zemrën e saj ka skuadrën e Milanit.

Imazhet e fundit që ka publikuar, në fakt, janë shumë transparente. Edhe pse ka hedhur një veshje në trup, praktikisht lë të shohësh gjithçka madje edhe të pasmet "bombastike".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco