Shaqiri flet i lumtur pas golit dhe fitores me Liverpoolin

Shaqiri flet i lumtur pas golit dhe fitores me Liverpoolin

11:33, 05/12/2019

Xherdan Shaqiri u shpreh i lumtur pas fitores së thellë 5-2 të Liverpoolit përballë Evertonit në Premier League.

Xherdan Shaqiri shënoi golin e dytë për “Reds-at”, madje shqiptari shkëlqeu duke bërë një performancë shumë të mirë.

 “Liverpooli qëndron i Kuq sonte!. Ju lumtë djema. I lumtur që jam kthyer në fushë!”, ka shkruar Shaqiri në faqen e tij zyrtare në “Facebook”.

Xherdan Shaqiri i shijoi në maksimum 90 minuta lojë në “Anfield”, si titullar për herë të parë këtë sezon me Liverpoolin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco