VIDEO/ Shikoni si reaguan fëmijët e Messit kur babai i tyre fitoi ‘Topin e Artë’

VIDEO/ Shikoni si reaguan fëmijët e Messit kur babai i tyre fitoi ‘Topin e Artë’

08:24, 03/12/2019

Lionel Messi fitoi për herë të gjatë në karrierë “Topin e Artë”.

Në “Theatre du Chatelet” të Parisit u zhvillua ceremonia e dhënies së çmimit “Topi i Artë 2019” ku Messi ishte i shoqëruar nga gruaja dhe dy fëmijët e tij.

Në momentin kur Didier Drogba zbuloi emrin e fituesit të çmimit, Thiago dhe Mateo ‘shpërthyen’ nga gëzimi.

Kjo është njëra ndër videot më të pëlqyera në rrjetet sociale, në 24 orët e fundit.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco