FOTO/ Mourinho zhvillon seancën e parë stërvitore si trajner i Tottenhamit

FOTO/ Mourinho zhvillon seancën e parë stërvitore si trajner i Tottenhamit

10:10, 21/11/2019

Jose Mourinho ka nisur punën tek Tottenhami.

Trajneri Portugez pasi ka mbërritur në stolin e Spurs, tashmë ka takuar lojtarët e tij të rinj me të cilët ka zhvilluar edhe seancën e parë stërvitore.

Stafi teknik i Moyurinhos do të jetë i përbërë nga  Joao Sacramento (Asistent trajner), Nuno Santos (trajner i portierëve), Carlos Lalin (trajner i fitnessit), Ricardo Formosinho (analist taktik) dhe Giovanni Cerra (analist teknik). Pothuajse i gjithë stafi teknik ka punuar më parë në klube të ndryshme me portugezin.

Të shtunën “Special One” debuton në transfertën kundër West Hamit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco