Negociatat/ Milani bën ofertën e parë për Ibrahimovic, pagë 6 milionë euro

Negociatat/ Milani bën ofertën e parë për Ibrahimovic, pagë 6 milionë euro

09:13, 21/11/2019

Milani fillon kontaktet për transferimin e Zlatan Ibrahimovic gjatë merkatos së janarit.

Dje janë zhvilluar negociatat e para në mes të drejtuesve të Milanit dhe agjentit, Mino Raiola.

Por, Boban gjatë bisedës e ka telefonuar edhe vetë yllin suedez ku i ka propozuar një kontratë 6 mujore me mundësi vazhdimi edhe për një vit.

Sipas “Gazetta dello Sport”, Ibrahimovic nëse pranon ofertën e Milanit do të përfitoj rreth 6 milionë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco