VIDEO/ Irlanda e Veriut befason Gjermaninë, Smith realizon një super gol

VIDEO/ Irlanda e Veriut befason Gjermaninë, Smith realizon një super gol

21:03, 19/11/2019

Po luhet në këto momente ndeshja mes Gjermanisë dhe Irlandës së Veriut, e vlefshme për eliminatoret e EURO2020.

Në minutën e 9’ britanikët kanë befasuar “panzerat” gjerman. Smith ka lëshuar një predhë nga distanca duke kaluar në avantazh kombëtaren e tij.

Megjithëse është e kualifikuar Gjermanisë i nevojitet fitorja në këtë ndeshje për të ruajtur vendin e parë në grup.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco