Bare: Doja ta inauguroja stadiumin me gol

Bare: Doja ta inauguroja stadiumin me gol

23:47, 17/11/2019

I zhgënjyer Keidi Bare për rezultatin që Shqipëria mori ndaj Francës, por jo për paraqitjen e kuqezinjve.

Mesfushori shtoi se kualitetet e Francës bënë diferencën në këtë sfidë.

“Pësuam dy gola të evitueshëm dhe bie morali, por në të dytën mendoj se nuk na rrezikuan shumë. Kishim raste për të shënuar, por ky ishte rezultati dhe janë Franca ka shumë kualitet. Më i miri në fushë? Dua të them se ekipi i tyre të vinte në vështirësi sepse janë lojtarë klasi. I gjithë ekipi na vuri në vështirësi. Të them të drejtën mendoja që për të inauguruar këtë stadium me një gol, por nuk ia dola dhe shpresoj të shënoj në vijim”, deklaroi Bare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco