VIDEO+FOTO/ Shqipëri-Francë, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

VIDEO+FOTO/ Shqipëri-Francë, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë

21:38, 17/11/2019

Po luhet në “Air Albania Stadium” ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e vlefshme për Grupin H të eliminatoreve të EURO 2020, shkruan Syri.net.

Pjesa e parë mbyllet me avantazhin e dyfishtë të kampionëve të botës.

Tolisso në minutën e 8-të dhe Griezmann në të 31’ i dhanë epërsinë 2-0 “Gjelave”.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e pjesës së parë.

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco