Historike, një francez shënon golin e parë ndërkombëtar në ‘Air Albania Stadium’

Historike, një francez shënon golin e parë ndërkombëtar në ‘Air Albania Stadium’

20:59, 17/11/2019

Po luhet në “Air Albania Stadium” ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e vlefshme për Grupin H të eliminatoreve të EURO 2020, shkruan Syri.net.

Nuk zgjat shumë për t’u shënuar goli i parë. Në minutën e 8-të është Tolisso që kalon kampionët e Botës në avantazh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco