VIDEO/ Ovacionet e tifozëve kur kuqezinjtë dalin në nxehje

VIDEO/ Ovacionet e tifozëve kur kuqezinjtë dalin në nxehje

20:32, 17/11/2019

Do të luhet në orën 20:45 ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e cila përkon me inaugurimin e “Air Albania Stadium”, shkruan Syri.net.

Stadiumi i ri është plot dhe të gjithë presin spektaklin nga kjo sfidë ndaj kampionëve të botës.

Tifozët kanë mbushur impiantin e ri dhe sapo kanë dalë në nxehje lojtarët e kombëtares, i kanë pritur ata me ovacione, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco