PSG kërkon të mposht konkurrencën e Man United, përgatit ofertën marramendëse për Jadon Sancho

PSG kërkon të mposht konkurrencën e Man United, përgatit ofertën marramendëse për Jadon Sancho

14:02, 17/11/2019

Merkatoja e dimrit po afrohet me shpejtësi dhe Paris Saint Germian po mundohet të bëjë lëvizjet e saj.

PSG  po përgatitet për të gjetur zëvendësuesin e Neymar, pasi ky i fundit duket i larguar.

 Dhe sipas informacioneve të Express , zëvendësuesi ideal i brazilianit nuk do të ishte askush tjetër përveç, Jadon Sanchos.

Anglezi ka bërë paraqitje të jashtëzakonshme me skuadrën e Dortmund dhe sëfundmi për të ka shfaqur interes dhe Manchster United.

Mirëpo parisienët kanë përgatitur një ofertë marramendëse për të marrë kartonin e futbollistit të Dortmund.

Sipas “Express” PSG do të ofrojë plot 140 milionë euro për të përfituar shërbimet e 19 vjeçarit.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco