FOTO/ Eliminatoret EURO 2020, ndeshjet që do të luhen sot dhe oraret

FOTO/ Eliminatoret EURO 2020, ndeshjet që do të luhen sot dhe oraret

12:34, 17/11/2019

Do të luhen ditën e sotme 7 sfida të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian 2020.

Sigurisht  vëmendja e të gjithë shqiptarëve do të jetë në dy ndeshje të kësaj dite.

Shqipërisë dhe Francës, në orë 20:45, e Kosovës me Anglinë në orën 18:00.

Ndeshje tjetër interesante është dhe ajo mes Ukrainës së kualifikuar  dhe Serbisë që synon kualifikimin, por me shanse minimale, pasi kundërshtari i tyre, Portugalia, luan kundër Luksemburgut.

Më poshtë mund të shihni ndeshjet e sotme dhe oraret.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco