VIDEO/ Toni Kroos shënon gol të bukur, Gjermania po shkatërron Bjellorusinë

VIDEO/ Toni Kroos shënon gol të bukur, Gjermania po shkatërron Bjellorusinë

22:11, 16/11/2019

Gjermania po fiton me rezultatin 3-0 në përballjen ndaj Bjellorusisë e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Europian.

Në minutën e 55’ ishte mesfushori Toni Kroos i cili realizoi vërtet një supergol nga distanca, shkruan SYRI.net.

“Ylli” i Real Madridit me gjuajtjen e tij potente mposhti portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco