VIDEO/ Talenti i Gjermanisë tregon klasin e tij, shënon supergol me finte!

VIDEO/ Talenti i Gjermanisë tregon klasin e tij, shënon supergol me finte!

21:55, 16/11/2019

Gjermania po fiton me rezultatin 1-0 në përballjen ndaj Bjellorusisë e vlefshme për eliminatoret e Kampionatit Europian.

Në minutën e 41’ ishte mbrojtësi Matthias Ginter i cili realizoi vërtet një supergol, shkruan SYRI.net.

25-vjeçari me një goditje me finte mposht portierin kundërshtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco