VIDEO/ Shqipëria U19 i shënon gol Belgjikës, ngushtohet diferenca e golave

VIDEO/ Shqipëria U19 i shënon gol Belgjikës, ngushtohet diferenca e golave

21:08, 16/11/2019

Shqipëria e 19-vjeçarëve ka ngushtuar diferencën e golave në 2-1 në përballjen ndaj bashkëmoshatarëve të Belgjikës.

Në minutën e 77’ ishte Broja nuk fal para porte duke dërguar topin në rrjetë, shkruan SYRI.net.

Kjo ndeshje është e vlefshme për Grupin 4 eliminator të Kampionatit Europian për 19-vjeçarët.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco