VIDEO/ Fundi i pjesës së parë, Belgjika i shënon tjetër gol Shqipërisë

VIDEO/ Fundi i pjesës së parë, Belgjika i shënon tjetër gol Shqipërisë

20:28, 16/11/2019

Belgjika U19 ka shënuar edhe golin e dytë në përballjen ndaj bashkëmoshatarëve të Shqipërisë në ndeshjen e vlefshme për Grupin 4 eliminator të Kampionatit Europian.

Në minutën e 45+1’ ishte Charles de Ketelaereai i cili nuk gaboi me portën e boshatisur.

Pjesa e parë u mbyll 2-0 në favor të Belgjikës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco