VIDEO LIVE/ Shqipëri - Francë, trajneri Reja dhe Hysaj tregojnë objektivat për këtë duel

VIDEO LIVE/ Shqipëri - Francë, trajneri Reja dhe Hysaj tregojnë objektivat për këtë duel

16:10, 16/11/2019

Trajneri i Kombëtares Edi Reja dhe mbrojtësi Elseid Hysaj kanë dalë në konferencën për shtyp para ndeshjes me Francën, ku kanë folur lidhur mbi objektivat e Shqipërisë në ndeshjen me Francën e cila do të luhet në stadiumin e ri ‘Air Albania Stadium’ ditën e nesërme në orën 20.45.

Ndiqni videon live

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco