VIDEO/ Provojë veten në tenis, humbja i kushton shtrenjtë Gerard Piques

VIDEO/ Provojë veten në tenis, humbja i kushton shtrenjtë Gerard Piques

14:52, 16/11/2019

Gerard Pique ka lënë mënjanë futbollin për të luajtur një lojë tenis.

Futbollisti i Barcelonës ishte i ftuar special në emisionin “La Resistenca”  në të cilin zhvillojë një lojë tenis.

Mirëpo kjo lojë i kushtojë shtrenjtë Piques.

 Kjo pasi mbrojtësi kalatan vuri bast me prezantuesin David Broncano dhe e humbi, ndërsa tani do të detyrohet të blejë një statujë që kushton 30 mijë euro dhe të dorëzojë kopjen e Kupës së Botës që fitoi me Spanjën në 2010-ën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco