FOTO/ Futbollistët e Kombëtares gjejnë motivim për ndeshjen ndaj Francës

FOTO/ Futbollistët e Kombëtares gjejnë motivim për ndeshjen ndaj Francës

09:17, 16/11/2019

Mbrëmjen e djeshme futbollistët e Kombëtares Shqiptare kanë parë në kinema filmin më të ri në treg. Ky filmi i cili u shfaq në  “Cinema Cineplex” i kushtohet suksesit të Kombëtares në EURO2016 ”Triumph”.

Mungonin disa nga protagonistët e filmit si De Biasi, Cana apo dhe vetë Duka, por futbollistët që i kanë përjetuar emocionet si Hysaj, Cikalleshi, Balaj, Lenjani, Berisha apo Roshi u emocionuan shumë duke parë momentet e lavdishme të kualifikimit për Evropian. 

Shfaqja e këtij filmi duket dhe si një motivim për ndeshjen kundër Francës. Sfidë kjo që do të luhet ditën e diel, prej orës 20:45. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco