VIDEO/ Italia po shkatërron Bosnjën, Belotti shënon supergol!

VIDEO/ Italia po shkatërron Bosnjën, Belotti shënon supergol!

22:02, 15/11/2019

Italia po fiton me rezultatin e thellë 3-0 përballë Bosnjës.

Pas Francesco Acerbi dhe Lorenzo Insignes, në minutën e 53’ Andrea Belotti ka shënuar një gol të bukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco