ZYRTARE: Bayerni konfirmon trajnerin e ri, asambleja merr këtë vendim!

ZYRTARE: Bayerni konfirmon trajnerin e ri, asambleja merr këtë vendim!

21:52, 15/11/2019

Hans Flick është zyrtarisht trajneri i Bayern Munchen të paktën deri në fund të vitit 2019.

Lajmi është konfirmuar nga Karl-Heinz Rummenigge në asamblenë e zakonshme vjetore të klubit bavarez, shkruan SYRI.net.

Zëvendësi i Niko Kovac fitoi dy ndeshjet e tij të para nën drejtimin e skuadrës me Olympiacosin në Champions dhe Dortmundin në kampionat. 

Drejtuesit kanë vendosur t'i besojnë dhe ecuria e tij do të varet në bazë të rezultateve.

 


© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco