VIDEO/ Anglia i shënon Shqipërisë në minutën e 93’

VIDEO/ Anglia i shënon Shqipërisë në minutën e 93’

20:56, 15/11/2019

Anglia i shënon golin e tretë Shqipërisë në ndeshjen eliminatore për 21-vjeçarët.

Në minutën e 92’ Nelson bën ç’të dojë brenda zonën e Shqipërisë dhe shënon edhe golin e tretë.

Mbrojtja kuqezi ishte e përgjumur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco