VIDEO/ Anglia U21 humb një rast të artë, Bruster gabon nga pika e bardhë e penalltisë

VIDEO/ Anglia U21 humb një rast të artë, Bruster gabon nga pika e bardhë e penalltisë

19:49, 15/11/2019

Po luhet në “Loro Borici” ndeshja mes Shqipërisë U21 dhe Anglisë U21, e vlefshme për eliminatoret e evropianit U21.

Në minutën e 35-të, anglezët fitojnë një penallti. Nga pika e bardhë gjuan Bruster, por topin përfundon në shtyll duke humbur kështu një rast të artë për të dyfishuar takimin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco