Publikohen FOTO brenda stadiumit të ri Kombëtar, Edi Rama: U Kry. Ta gëzojnë ...

Publikohen FOTO brenda stadiumit të ri Kombëtar, Edi Rama: U Kry. Ta gëzojnë ...

18:57, 15/11/2019

Stadiumi i ri Kombëtar është gati të hapë dyer për të gjithë sportdashësit.

Së fundmi kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka postuar ditën e sotme disa fotografi nga stadiumi i ri në kryeqytet që do të mbajë emrin “Air Albania”.

“U Kry. Ta gëzojnë brezat” , ndërsa shkrimin e shoqëron edhe me emoj 5 yje, krahas flamurit shqiptar, topit të futbollit dhe një ikone në formën e shqiponjës me duar.

Ja disa nga fotografitë e publikuar që tregojnë gjendjen aktuale të stadiumit, ku të dielën do të zhvillohet sfida mes Francës dhe Shqipërisë.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco