VIDEO/ Gabriel Jesus bën të pabesueshmen, shikoni sa keq godet nga penalltia!

VIDEO/ Gabriel Jesus bën të pabesueshmen, shikoni sa keq godet nga penalltia!

18:22, 15/11/2019

Brazili sapo ka humbur një rast të artë pët të kaluar në avantazh përballë Argjentinës.

Në minutën e 9’ Brazili fitoi një 11-metërsh. Gabriel Jesus mori përsipër ekzekutimin e saj, por 22 vjeçari nuk arriti ta shfrytëzonte këtë rast dhe e nxori topin jashtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco