Formacionet zyrtare: Shqipëri U21 – Angli U21

Formacionet zyrtare: Shqipëri U21 – Angli U21

17:55, 15/11/2019

Në orën 19:00, Kombëtarja e Shpresave do të presë në “Loro Borici” Anglinë, ndeshje e vlefshme për eliminatoret e U21.

Bushi është detyruar të bëjë disa ndryshime për shkak të mungesës së emrave si Tafa për pezullim apo Broja, Bullari e Ndrecka që mungojnë pasi janë pjesë e U19. 

Bie në sy që në formacionin e Bushit  janë plot 4 lojtarë nga Superiorja.

Ndërkohë përballë Shpresave kuqezi gjenden yje që aktivizohen madje edhe në Premier Ligën angleze të futbollit.

Më poshtë keni dhe formacionet e të dyja skuadrave:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco